Views - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Views
fi: Näkymät

en: Add
fi: Lisää

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Empty text
fi: Tyhjä teksti

en: Text area
fi: Tekstialue

en: edit view
fi: muokkaa näkymää

en: Meta tags
fi: Meta-kentät

en: Update default display
fi: Päivitä perussivu

en: Pager options
fi: Sivutusasetukset
