Views - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Update
ur: تجدید

en: Views
ur: ویوز

en: Add
ur: شامل کریں

en: Header
ur: ہیڈر
