Views Universal Accordion (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Event type
es: Tipo de evento

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Timeout
es: Tiempo de espera

en: Pause on hover
es: Pausar al pasar por encima

en: Theming information
es: Información de tema visual
