Views Universal Accordion (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Event type
et: Sündmuse tüüp

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Theming information
et: Kujunduse andmed
