Views Universal Accordion (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Theming information
fa: اطلاعات پوسته‌گذاری
