Views Universal Accordion (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Event type
fr: Type d'événement

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Pause on hover
fr: Pause au survol

en: Click
fr: Clic

en: Theming information
fr: Informations de thème

en: Auto play
fr: Lecture automatique

en: Accordion
fr: Accordéon
