Views Universal Accordion (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Event type
ru: Тип события

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Pause on hover
ru: Пауза при наведении курсора

en: Click
ru: Клик

en: Theming information
ru: Информация темизации

en: Accordion
ru: Аккордеон
