Views Universal Accordion (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Views
uk: Види

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Event type
uk: Тип події

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Pause on hover
uk: Пауза при наведенні

en: Click
uk: Клац

en: Theming information
uk: Інформація для розробки тем

en: Auto play
uk: Автоматичне програвання

en: Accordion
uk: Акордеон
