Views Universal Accordion (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Event type
ca: Tipus d'event

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Theming information
ca: Informació del tema
