Views Universal Accordion (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Theming information
cy: Gwybodaeth themâu
