Views Universal Accordion (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Views
hi: द्रश्य

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई
