Views Universal Accordion (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Accordion
kn: ಅಕಾರ್ಡಿಯಾನ್
