Views Universal Accordion (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis
