Views Universal Accordion (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Event type
nl: Evenementtype

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Timeout
nl: Time-out

en: Pause on hover
nl: Pauzeren bij aanwijzen

en: Click
nl: Klik

en: Theming information
nl: Informatie voor thema-ontwikkeling

en: Auto play
nl: Automatisch afspelen

en: Accordion
nl: Accordeon
