Views Universal Accordion (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Event type
sk: Typ udalosti

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška
