Views Universal Accordion (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்
