Views Universal Accordion (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü
