Views Universal Accordion (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Click
eu: Klik

en: Theming information
eu: Temaren informazioa
