Views Universal Accordion (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Event type
hu: Eseménytípus

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Pause on hover
hu: Szüneteltetés a kurzor rávitelekor

en: Click
hu: Kattintás

en: Theming information
hu: Sminkelési információ
