Views Universal Accordion (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Views
jv: View

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré
