Views Universal Accordion (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Pause on hover
oc: Pause al survol

en: Theming information
oc: Informacions de tèma
