Views Universal Accordion (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Theming information
tr: Tema bilgileri
