Views Universal Accordion (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Click
vi: Nhấn

en: Accordion
vi: Đàn xếp
