Views Universal Accordion (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: None
de: Keine

en: Views
de: Ansichten

en: Vertical
de: Vertikal

en: Event type
de: Ereignistyp

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Timeout
de: Zeitüberschreitung

en: Pause on hover
de: Pausieren bei dem Überfahren mit der Maus

en: Display errors
de: Fehler anzeigen

en: Click
de: Klick

en: Theming information
de: Theming-Information

en: Auto play
de: Automatische Wiedergabe

en: Accordion
de: Akkordeon
