Views Universal Accordion (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος
