Views Universal Accordion (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
