Views Universal Accordion (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: None
hr: Nema

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina
