Views Universal Accordion (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: None
id: Tiada

en: Views
id: View

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Event type
id: Jenis acara

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi
