Views Universal Accordion (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Views
it: Viste

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Pause on hover
it: Pausa al passaggio del mouse

en: Theming information
it: Informazioni sul tema
