Views Universal Accordion (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: None
ja: なし

en: Views
ja: ビュー

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Pause on hover
ja: ホバー時に一時停止

en: Theming information
ja: テーマ情報
