Views Universal Accordion (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
