Views Universal Accordion (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: Views
lv: Skati

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums
