Views Universal Accordion (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: None
sl: Brez

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina
