Views Universal Accordion (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Views
sv: Vyer

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Event type
sv: Typ av händelse

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Click
sv: Klicka

en: Theming information
sv: Information om att använda tema
