Views Universal Accordion (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Views
ar: الرؤى

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Theming information
ar: بيانات التحلية
