Views Universal Accordion (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Theming information
bo: བརྗོད་གཞི་སྐོར་གྱི་ཆ་འཕྲིན
