Views Universal Accordion (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Views
fi: Näkymät

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Pause on hover
fi: Pysäytä hiiren ollessa päällä

en: Click
fi: Klikkaus

en: Choose <em>Views Accordion</em> in the <em>Style</em> dialog within your view, which will prompt you to configure:
fi: Valitse <em>Views Accordion</em> <em>Tyyli</em> valikossa näkymässäsi, tämän jälkeen näet seuraavat asetusvaihtoehdot:

en: Theming information
fi: Teemojen tietoja

en: This module comes with a default style, which you can disable in the options (see above). Files included for your convinence:
fi: Moduulin mukana on oletustyyli jonka voit poistaa käytöstä (lisätietoa yllä). Sisällytetyt tiedostot:
