Views Universal Accordion (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Views
gl: Vistas

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Theming information
gl: Información de plantilla
