Views Universal Accordion (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: None
he: ללא

en: Views
he: היבטים

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Theming information
he: מידע ערכת נושא
