Views Universal Accordion (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: None
is: Engin

en: Views
is: Gagnasýn

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð
