Views Universal Accordion (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Views
ps: ليدنې

en: Vertical
ps: نېغ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی
