Views Universal Accordion (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: None
da: Ingen

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Choose <em>Views Accordion</em> in the <em>Style</em> dialog within your view, which will prompt you to configure:
da: Vælg <em>Views Accordion</ em> i <em>Style</ em>-dialogen i dit view, som vil bede dig om at konfigurere:

en: Theming information
da: Theming-information

en: This module comes with a default style, which you can disable in the options (see above). Files included for your convinence:
da: Dette modul leveres med en standard-typografi, som du kan deaktivere i valgmulighederne (se ovenfor). Filer medfølger til brug efter dit eget behag:

en: Accordion
da: Foldud menu
