Views Universal Accordion (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: None
pl: Brak

en: Views
pl: Widoki

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Pause on hover
pl: Pouza po najechaniu myszką

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Theming information
pl: Informacje o skórkach
