Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ
