Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima
