Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Manage
cs: Správa

en: Operation
cs: Operace

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Check all
cs: Zaškrtnout vše

en: Checked
cs: Zaškrtnuto
