Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Weight
de: Gewichtung

en: Field
de: Feld

en: Save
de: Speichern

en: Default
de: Standard

en: Views
de: Ansichten

en: Manage
de: Verwalten

en: Operation
de: Aktion

en: Save Changes
de: Änderungen speichern

en: Configurations
de: Konfigurationen

en: Duplicate
de: Duplizieren

en: manage
de: Verwalten

en: Manage fields
de: Felder verwalten

en: ...
de: …

en: Check all
de: Alles auswählen

en: Checked
de: Überprüft
