Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Manage
et: Halda

en: Operation
et: Operatsioon

en: Configurations
et: Seaded

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Check all
et: Märgi kõik

en: Checked
et: Kontrollitud
