Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak
