Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Duplicate
fi: Monista

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: Checked
fi: Tarkistettu
